church

Welcome to Christian Church

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse.

Image from Freepik

read more

Wprowadzenie do reportażu:
Jest 24 sekunda przed tragicznym końcem. Samolot znalazł się na bezpiecznej uzgodnionej wcześniej minimalnej wysokości 100 metrów nad linią poziomu pasa lotniska. Do pasażerów i załogi dochodzi miarowy pomruk silników. Nic nie wzbudza szczególnego niepokoju. W kabinie skupienie. Na tej wysokości nic nie mogło zagrozić bezpieczeństwu lotu, nawet gdyby byli na niewłaściwym kursie.

Wcześniej piloci rozmawiali o dołkach przed lotniskiem. Jest zrozumiałe, iż DOŁKI (nie górki) w locie we mgle, nie mogły być dla samolotu groźne. Dlatego nie spowodowały szczególnej czujności załogi w tej kwestii. Okaże się (dla nas, nie dla pilotów), że właśnie dołek stanie się śmiertelną pułapką!

Piloci nie mieli kontaktu wzrokowego z ziemią. Jedyną informacją dla pilotów o pozycji samolotu były komunikaty nawigatora odczytywane z prawidłowo działającego przyrządu (lecz niewłaściwego). Mierzył odległość samolotu do terenu (BARDZO WAŻNE!). Nie wskazywał wysokości nad linią poziomu pasa lotniska.

Generał Błasik komentuje sytuację, głos: “100 metrów”. Zaraz po nim nawigator podaje komunikat “100“. Był to pierwszy z jego ostatnich dziesięciu komunikatów do końca lotu.


PETYCJA

Do SEJMU RP

W INTERESIE PUBLICZNYM

referendum 2023 
Inicjatywa obywatelska

Filmowy reportaż edukacyjny uzasadnia treść trzech pytań. Film dostępny tylko na stronie  referendum. Głosować wyłącznie po obejrzeniu filmu ZARAZA. Jest to warunek uczciwości głosowania.

Głosować każdy może, trochę lepiej lub gorzej. Udostępniam możliwość głosowania z telefonu, laptopa czy komputera! Bez haseł, logowań i facebooków! Wynik dostępny NATYCHMIAST! Policzmy się przed wyborami dla dobrego samopoczucia ... lub nie!

Przypomnienie: Uzasadnienie treści Pytań w filmiE "ZARAZA"
WARUNEK UCZCIWOŚCI

Wypada głosować tylko po obejrzeniu filmu "ZARAZA! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaWeryfikacja: Ilość głosów musi być zbliżona do wyświetleń filmu na YouTube!

GŁOS​OWANIE 
od 25 VIII do 13-X

(vote/votes = głos/głosów)

3 x nie

Dla dzielenia nas!

3 x nie

Dla poniżania kobiet!

3 x nie

Dla ruskiego ładu!

Welcoe!

Było ważne referendum … o wejście do UNII. Po 8 latach w stylu ruskiego ładu  wg. ruskiego scenariusza, zjednoczona prawica raczy nas bez zażenowania, za niemałe pieniądze referendalną farsą w myśl sloganu „dla dobra narodu itd.”! z wyjściem z UNII w tle. 

Zachęcam do refleksji nad ruskim dokumentem o sposobie aneksji Polski rękami samych Polaków! Scenariusz powstał 300 lat temu. Nieprawdopodobna trafność opisu dzisiejszej zjednoczonej prawicowej rzeczywistości. Caryca tak nas Polaków pogardliwie postrzegała … Czy trafnie?

obywatelskie
referendum

Uzasadnienie, pytania i głosowanie!

We can to help you know and experience the love of Jesus.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

The Church

Sample text. Click to select the text box.

Our Mission

Sample text. Click to select the text box.

Bible

Sample text. Click to select the text box.