Pierwsze
obywatelskie
referendum

Jak zachować GODNOŚĆ

Zarazie 3x nie

Czas zmierzyć się z pogardą Carycy sprzed 300 lat! Czas milionom ofiar oszusta zmierzyć się z upokarzającym wykorzystaniem ich jako mięsa wyborczego!  Co czynić aby nie dać się poniżać, jak nie dać się zniżyć do gonienia tylko za mamoną i pajdą chleba. Zbliża się dobry czas dla każdego z NAS na refleksję nad GODNOŚCIĄ I DUMĄ!

Szacunek nam się należy! Choćby za to co jako społeczeństwo okazaliśmy wschodnim sąsiadom, za cykliczne styczniowe naklejanie sobie serc. Za dwa dumne sowa MY NARÓD po których Ameryka wstała z szacunku ...   

NIE JESTEŚMY tacy jak w realizowanym od ośmiu lat scenariuszu Carycy. Ale są miliony ofiar oszustwa na masową skalę. To kwestie obywatelskiego referendum (pierwszego od czasu Mieszka I)!  

Drugi warunek udziału w głosow​aniu!

Dla zachowania GODNOŚCI wymagana jest wiedza, kto i jak nas oszukuje i wykorzystuje! Trzeba znać techniki używane w niemoralnej grze wywierania wpływu na dorosłe osoby dla zaspokojenia niepohamowanej żądzy władzy ... "dla dobra Narodu i obywateli"! 

Przybliżam skrajnie niemoralne czyny o charakterze kryminalnym. Wykluczają z przestrzeni publicznej sprawcę i inspiratora wszczepiania ruskiego ładu wg ruskiego scenariusza napisanego 300 lat temu.

OSZUSTOM 3x nie!

GŁOS​OWANIE 
od 28 VIII do 13-X-2023

Słownik: vote/votes = głos/głosów

Podziękowanie

Wszystkim, którzy zagłosowali dziękuję za obejrzenie filmów które są wynikiem wielu lat tropienia oszustw i ich sprawców. Dziękuję z góry dziennikarzom, redakcją wolnych mediów i politykom za nagłośnienie inicjatywy obywatelskiego referendum! Szczególnie dziękuję wszystkim dla których GODNOŚĆ i SZACUNEK do samego siebie mają jeszcze wagę!


Ryszard Lendas
Sierpień 2023